نماد آخرین خبر

سامانه بارشی در خراسان رضوی تا روز چهارشنبه این هفته فعال است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سامانه بارشی در خراسان رضوی تا روز چهارشنبه این هفته فعال است

ایرنا/ کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی که از دیروز در خراسان رضوی آغاز شده است تا روز چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.

زهرا عنایتی کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: طی این مدت احتمال آبگرفتگی و روان آب همراه با افزایش وزش باد و کاهش محسوس دما در خراسان رضوی پیش‌بینی شده است.
وی اضافه کرد: روز سه‌شنبه هفته جاری بارشها در خراسان رضوی به صورت برف به ویژه در نیمه شمالی و ارتفاعات استان همراه با کاهش دما به صورت برف رخ خواهد بود.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند کاهش دما از امروز در استان خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۴ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که نسبت به دیروز چهار درجه کاهش دارد و تا روز سه‌شنبه هفته جاری به ۱۰ درجه خواهد رسید. 
عنایتی افزود: کمینه دمای هوا طی این مدت از چهار به یک درجه سلسیوس خواهد رسید و در نیمه شمالی افت محسوس دما را خواهیم داشت.

وی ادامه داد:درگز با کمینه دمای هوای ۲ درجه سلسیوس و کلات با بیشینه دمای هوای ۲۱ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند و بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان تایباد با سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today