نماد آخرین خبر

راهداران شهرستان خوی ناجی مادر گرفتار در برف و کولاک شدند

منبع
بروزرسانی
راهداران شهرستان خوی ناجی مادر گرفتار در برف و کولاک شدند

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی/ رئیس اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان خوی از نجات جان مادر باردار گرفتار در برف و کولاک روستای هدر بخش صفائی شهرستان خوی طی عملیات برف‌روبی صبح امروز خبر داد.

اصغر کاظمی، رئیس اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای شهرستان خوی از عملیات امداد و نجات مادر باردار گرفتار در برف و کولاک خبر داد و اظهار کرد: در اثر بارش شدید برف و مسدود شدن محورهای روستایی بخش صفائیه آمبولانس شبکه بهداشت که در حال عزیمت به روستا و حمل بیمار بود در مسیر روستای آغباش به هدر دچار مشکل شد که در اسرع وقت عوامل راهداری در محل حضور یافته و اقدام به بازگشایی مسیر نموده و در نهایت مادر باردار و فرزند صحیح و سالم تحویل عوامل شبکه بهداشت گردید و از مرگ حتمی نجات یافتند.
وی از استفاده ۳۰۰ تن شن و ماسه تاکنون جهت عملیات برف روبی در محورهای این شهرستان خبر داد و گفت: طی بارش برف و کولاک ۳۰ نفر از راهداران و ۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات در حال عملیات برف روبی هستند.
کاظمی با بیان اینکه راهداران در حال بازگشایی ونمک پاشی محورهای مواصلاتی این شهرستان هستند تاکید کرد: مسافرین از تردد در روزهای برفگیر خودداری کنند و در صورت لزوم به تردد حتما با ایمنی کامل و تجهیزات لازم تردد نمایند تا شاهد حوادث و سوانح جاده ای ناخواسته در محورها نباشیم.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today