نماد آخرین خبر

سارق ۱۳ فقره سرقت از منازل گرمسار دستگیر شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سارق ۱۳ فقره سرقت از منازل گرمسار دستگیر شد

ایرنا/ فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: سارق سابقه‌دار ۱۳ فقره سرقت از خانه‌های اهالی گرمسار به ارزش ۲۶ میلیارد ریال در تهران دستگیر شد.

سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار کرد: وقوع تعدادی سرقت منزل در شهرستان گرمسار که نگرانی مردم را به دنبال داشت، به ماموریت نخست پلیس تبدیل شد.
وی از تحقیقات جدی محسوس و تا محسوس کارآگاهان پلیس گرمسار در این باره خبر داد و افزود: در بررسی چندین باره صحنه‌های سرقت، سرنخ هایی به دست آمد.
حسنی با بیان اینکه تحقیقات پرونده به شناسایی سارقی سابقه دار اهل یکی از استان های غربی و ساکن یکی از شهرهای استان تهران منجر شد، از اعزام تیم عملیاتی پلیس به پایتخت خبر داد و افزود: در این عملیات، خودروی سارق خانه های شهروندان گرمساری با تیراندازی دقیق و به موقع مامور پلیس گرمسار متوقف و متهم دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان از اعتراف وی به ۱۳ فقره سرقت منزل خبر داد و تصریح کرد: اموال سرقتی این پرونده‌ها به ارزش ۲۶ میلیارد ریال از منزل سارق کشف شد.
وی با بیان اینکه اغلب این سرقت ها با روشی مشابه انجام شده بود، از شهروندان خواست تا با ارتقاء سطح ایمنی خانه ها و اموال خود، پلیس را در افزایش امنیت یاری رسانند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today