نماد آخرین خبر

کولاک محور تکاب - ایران‌خواه در جنوب آذربایجان غربی را مسدود کرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
کولاک محور تکاب - ایران‌خواه در جنوب آذربایجان غربی را مسدود کرد

ایرنا/ فرمانده پلیس‌راه شاهین‌دژ - تکاب گفت: محور تکاب - دوراهی ایران‌خواه در جنوب آذربایجان غربی به‌‌علت بارش برف و کولاک تا اطلاع بعدی مسدود است.

سرگُرد رضا پاکرو، فرمانده پلیس‌راه شاهین‌دژ - تکاب اظهار کرد: این محور که گردنه‌های سخت‌گذر و برف‌گیر دارد، از نیمه شب گذشته به دلیل بارش برف مسدود شده و تردد در آن جریان ندارد.
وی بیان‌کرد: تردد در محور تکاب - دوراهی ایرانخواه به علت کولاک و یخبندان امکان‌پذیر نیست؛ از این‌رو شهروندان و رانندگان تا بازگشایی کامل این محور اقدام به تردد در آن نکنند.
فرمانده پلیس‌راه شاهین دژ - تکاب اظهار کرد: شهروندان و رانندگان شهرستان تکاب نیز ضمن خودداری از سفرهای غیرضروری در روزهای برفی، برای عزیمت به شهرهای همجوار از جمله سقز و دیواندره در استان کردستان به جای محور دوراهی ایران‌خواه از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
سرگُرد پاکرو ادامه‌ داد: همچنین به دلیل بارش برف و کولاک تردد در گردنه سخت‌گذر "مایین‌بلاغ" در محور تکاب - شاهین دژ تنها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.
گفتنی است راهداران تکاب از روز گذشته تاکنون محورهای مواصلاتی تکاب را در چند نوبت برف‌روبی و نمک‌پاشی کرده‌اند.
محور تکاب - دوراهی ایران‌خواه مسیر ارتباطی تکاب در استان آذربایجان‌غربی به شهرستان‌های «سقز» و «دیواندره» در استان کردستان است که نقش‌ مهمی در حمل‌ و نقل کالا و مسافر برعهده‌ دارد

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today