نماد آخرین خبر

سامانه بارشی تا روز سه‌شنبه در چهارمحال و بختیاری فعال است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
سامانه بارشی تا روز سه‌شنبه در چهارمحال و بختیاری فعال است

ایرنا/ معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: سامانه بارشی فعال در استان تا روز سه‌شنبه به فعالیت خود ادامه می‌دهد و پس از آن از استان خارج می‌شود.

معصومه نوروزی، معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: بارش‌ها از بعدازظهر شنبه به تدریج از سمت شمال ضعیف می‌شود و بارش‌های خفیفی برای لردگان و کیار پیش‌بینی می‌شود.
وی از وزش باد شدید و بارش پراکنده برف در شامگاه شنبه برای شهرستان کوهرنگ خبر داد و گفت: برای روز یکشنبه نیز بارش خاصی برای استان پیش‌بینی نمی‌شود و تنها بارش‌های پراکنده در گردنه‌ها و ارتفاعات شکل می‌گیرد.
نوروزی تصریح کرد: بارش‌ها در روز دوشنبه از سمت غرب آغاز می‌شود و شدت آن برای شامگاه دوشنبه تا اواسط روز سه‌شنبه است و پس از آن از بعدازظهر سه‌شنبه این سامانه بارشی استان را ترک می‌کند.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری همچنین از ورود یک سامانه بارشی دیگر به استان از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: این سامانه در کوهرنگ بارش‌های ضعیفی را به دنبال خواهد داشت و پنجشنبه عصر و شب در نیمه غربی استان و گردنه‌ها بارش ضعیف برف پیش‌بینی می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز کاهش محسوس دما برای استان پیش بینی می‌شود.
نوروزی افزود: صبح روز شنبه ایستگاه‌های کوهرنگ، دوآب صمصامی، بن، بلداجی و فارسان با کمینه دمای صفر درجه سانتی‌گراد سردترین ایستگاه‌های استان گزارش شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday