نماد آخرین خبر

شکسته شدن درختان و قطع برق در غرب اصفهان

منبع
فارس
بروزرسانی
شکسته شدن درختان و قطع برق در غرب اصفهان

فارس/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به‌علت بارش برف سنگین تعدادی از درختان شکست و سبب سقوط ۱۲ پایه برق شد و از بامداد، برق و مخابرات بخش‌هایی از شهرستان‌های گلپایگان، خوانسار، فریدن، فریدون‌شهر و بویین میاندشت قطع شد.

منصور شیشه‌فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به بارش برف و باران در استان اظهار کرد: در حال حاضر در محور سمیرم-یاسوج بارش برف شدید گزارش شده است.
وی با بیان اینکه این موج بارشی از روز گذشته استان را به ویژه مناطق غربی مانند فریدن، فریدون‌شهر، و بوئین میاندشت، خوانسار و گلپایگان و در جنوب سمیرم را دربر گرفته است، افزود: در سایر مناطق استان بارش به صورت باران بود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به افت دما و یخبندان در مناطق غربی استان گفت: به علت بارش برف سنگین تعدادی از درختان شکست و سبب سقوط ۱۲ پایه برق و بروز آسیب به فیدرهای ۲۰ کیلو ولت شد و از بامداد برق و مخابرات بخش‌هایی از شهرستان گلپایگان، خوانسار، فریدن، فریدون‌شهر و بویین میاندشت قطع شد که با تلاش ۱۲ اکیپ مهندسی برق و مخابرات ۸۰ درصد قطعی‌ها رفع و مابقی تا ظهر بازسازی و در مدار قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه به رانندگان توصیه می‌شود در محورهای غربی و جنوب حتما وسایل ایمنی و زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند، تصریح کرد: به دنبال بارش برف به ۱۰ نفر خدمت اسکان داده شد و به ۲۰ نفر که در راه مانده بودند خدمات امدادی ارائه شد.
شیشه‌فروش اضافه کرد: برای ساعاتی محور خوانسار-دامنه، خوانسار-گلپایگان و خوانسار- بوئین میاندشت در ساعات اولیه صبح تردد خیلی کند انجام شد، اما عوامل راهداری استقرار پیدا کردند و راه‌ها بازگشایی شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه ۴۲ اکیپ امدادی در بخش‌های اورژانس، هلال‌احمر و راهداری در مناطق برفی حال ارائه خدمت هستند، خاطرنشان کرد: راه های اصلی استان باز است و فقط گردنه کلوسه در پشت کوه فریدون‌شهر فعلا بسته است.
وی بیان کرد: امروز برای مناطق مختلف وزش باد شدید گزارش شده است و به شهرداری‌ها اعلام کرد‌ه‌ایم داربست‌ها را در مقابل وزش باد مستحکم کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today