نماد آخرین خبر

۵۰ میلیمتر باران در شهرستان‌های شمالی بوشهر بارید

منبع
تسنيم
بروزرسانی
۵۰ میلیمتر باران در شهرستان‌های شمالی بوشهر بارید

تسنیم/ مدیرکل بحران استان بوشهر از ادامه بارش باران در این استان خبر داد و با بیان اینکه تاکنون مشکل و یا حادثه‌ای ثبت نشده است گفت: شهرستان‌های شمالی با ثبت حدود ۵۰ میلیمتر، بیشترین بارش باران را در استان داشته‌اند.

جهانگیر دهقانی، مدیرکل بحران استان بوشهر با اشاره به استقرار سامانه بارشی در استان اظهار کرد: سامانه بارشی از روز گذشته در استان بوشهر مستقر شده و تاکنون بیشترین بارش باران در گناوه و دیلم از شهرستان‌های شمالی استان بوشهر ثبت شده است.
وی با بیان اینکه بارندگی سبب آب گرفتگی برخی معابر شهرهای دیلم و گناوه شد خاطر نشان کرد: بارش باران با شدت ادامه دارد و تمام تیم‌های امدادی برای رسیدگی به مشکلات و بحران‌های احتمالی در حالت آماده‌باش قرار دارند.
مدیرکل بحران استان بوشهر بیان کرد: میزان مجموع بارش ایستگاه‌های هواشناسی استان بوشهر مربوط به سامانه اخیر حدود 45 میلیمتر است که دیلم با 48.3 و گناوه با 43.5 بیشترین بارش باران را در 24 ساعت گذشته داشته‌اند.
دهقانی اضافه کرد: در این مدت منطقه بهرگان دیلم 35، خارگ 22.4، برازجان دشتستان 20.9، کنگان 15، خورموج دشتی و جم 13، دیر 9 و عسلویه 9.5 میلیمتر بارش باران داشته‌اند و در مابقی نقاط استان بوشهر بارش باران بین 5 تا 8.8 میلیمتر ثبت شده است.
وی با اشاره به بارش باران در محورهای مواصلاتی استان خاطر نشان کرد: با این وجود تردد در محور‌های مواصلاتی و جاده‌های استان بدون مشکل در جریان است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar