نماد آخرین خبر

محور بوشهر-شیراز بازگشایی شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
محور بوشهر-شیراز بازگشایی شد

ایرنا/ رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: محور بوشهر - شیراز که بر اثر آب‌گرفتگی جاده مسدود شده بود بازگشایی شد.

سرهنگ صادق مزارعی، رئیس پلیس راه استان بوشهر اظهار کرد: محور بوشهر - شیراز حدفاصل پلیس راه تا شهر «دالکی» که بر اثر آب‌گرفتگی جاده مسدود شده بود، پس از گذشت ۴۵ دقیقه بازگشایی شد.

وی افزود: هم اکنون تردد خودروها و وسایل نقلیه در این محور به صورت روان در حال انجام است.
وی بیان کرد: با وجود باز بودن همه راه های ارتباطی این استان از رانندگان انتظار است با توجه به لغزندگی جاده ها از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.
مزارعی ادامه داد: همچنین باتوجه به انجام عملیات راهداری مسیر دالکی به برازجان و بالعکس در محدوده روستای دهقاید، کمربندی برازجان همچنان بسته است و رانندگان برای تردد باید محور جایگزین را انتخاب کنند.
وی عنوان کرد: باتوجه به کاهش میزان اصطکاک لاستیک خودروها با جاده و کاهش دقت ترمز در روزهای بارانی رانندگان باید رعایت فاصله طولی لازم(۲ برابر روزهای عادی) را داشته باشند.
مزارعی ادامه داد: همچنین رعایت قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به توصیه‎‌های پلیس باید مورد توجه جدی رانندگان در روزهای بارانی قرار گیرد.
وی در ارتباط با میزان سوانح جاده‌‏ای استان بوشهر طی فعالیت سامانه بارشی اخیر عنوان کرد: تا این لحظه در اثر فعالیت سامانه بارشی سانحه‌‏ای در این استان رخ نداده است که انتظار می‌‏رود با قانون محوری رانندگان همچنان این وضعیت تداوم داشته باشد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar