نماد آخرین خبر

مشهد سردتر می‌شود

منبع
ايسنا
بروزرسانی
مشهد سردتر می‌شود

ایسنا/ کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا روز سه‌شنبه،۲۸ دی، ادامه خواهد داشت، گفت: تا روز سه‌شنبه هفته جاری حداکثر دمای روزانه مشهد به ۱۰ و حداقل دمای شبانه به منفی ۲ درجه خواهد رسید. 

زهرا مبشری کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی از دیروز در خراسان رضوی آغاز شده و به تناوب تا روز سه‌شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت. امشب تا ظهر فردا بیشترین بارش‌ها در نیمه جنوبی استان رخ می‌دهد.
وی افزود: همچنین امروز و فردا در سطح استان وزش باد شدید به ویژه در نواحی شرق با احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود. برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به ویژه در نیمه شمالی و ارتفاعات استان بارش‌ها به صورت برف خواهد بود. طی این مدت تشکیل مه، کاهش دید و اختلال در سیستم حمل و نقل استان قابل انتظار خواهد بود.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند کاهش دما از امروز در استان خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۴ درجه پیش‌بینی شده که نسبت به دیروز چهار درجه کاهش دارد. 
وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته درگز با کمینه دمای هوای ۲ درجه و کلات با بیشینه دمای هوای ۲۱ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان‌های خراسان رضوی و دمای مشهد بین سه تا ۱۷ درجه در نوسان بوده است. طی این مدت بیشترین شدت وزش باد در شهرستان تایباد با سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت و بیشترین بارندگی در داورزن ۷.۴ میلیمتر گزارش شده است.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :

https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today