نماد آخرین خبر

«نجلا ۲» در ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش می‌شود

منبع
قدس آنلاين
بروزرسانی
«نجلا ۲» در ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش می‌شود

قدس آنلاین/ طراح و نویسنده سریال «نجلا» از پخش سری دوم این سریال در شبهای ماه مبارک رمضان خبر داد.

حسین امیرجهانی، طراح و نویسنده سریال «نجلا» در این باره اظهار کرد: با توجه به درونمایه داستان بنا شده تا این سریال در ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش شود. قصه نیز از لحاظ محتوایی با مناسبت ماه مبارک رمضان همخوانی دارد.
نجلا نام سریالی است که مهرماه ۹۹ روی آنتن شبکه سه رفت و پس از ۱۵ قسمت به پایان رسید. که عوامل آن به دلیل استقبال مردم آبادان و تماشاگران، تصمیم گرفتند که فصل دوم مجموعه نجلا را هم بسازند.
نویسنده همچنین درباره زمان پخش این سریال بیان کرد: با توجه به درونمایه داستان بنا شده تا این سریال در ماه رمضان از شبکه سه پخش شود. قصه نیز از لحاظ محتوایی با مناسبت ماه مبارک رمضان همخوانی دارد و به نسبت فصل قبلی پر تعلیق تر و پر ماجرا تر و پیچیده تر است.
وی افزود: از آنجایی که بخشی از قصه به مسیر بازگشت کربلا تا نجف می پردازد، حرم امیرالمومنین و نقاطی از شهر نجف و مسجد کوفه از لوکیشن هایی است که باید طبق روند قصه برای تصویربرداری به آنجا برویم. امیدوارم که به جهت تولیدی و شرایط اقتصادی شرایطی برای گروه تولید کننده فراهم شود که بتوانیم برای ضبط سکانس های مورد نظر به عراق برویم.
امیرجهانی در خصوص پایان تصویربرداری این سریال افزود: تا کنون در بیش از ۲۵۰ لوکیشن کار کردیم و به خاطر تعدد لوکیشن و خطوط قصه موازی پیش بینی می شود تا پایان فروردین ماه درگیر تولید سریال خواهیم بود.
این روزها تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «نجلا ۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی در آبادان ادامه دارد.
در این سریال حسام منظور، محیا دهقانی، آزیتا حاجیان، ایوب آقاخانی، سوگل طهماسبی، تورج فرامرزیان، مصطفی ساسانی بازی می کنند.
داستان فصل دوم این سریال درباره اشغال خرمشهر است و عبِد در این فصل نقش محوری در داستان دارد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today