نماد آخرین خبر

خوانسار؛ رکورددار بیش‌ترین بارش اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
خوانسار؛ رکورددار بیش‌ترین بارش اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته

باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بیش‌ترین بارندگی استان در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان خوانسار با ۵۱ میلی‌متر ثبت شده است.

محمدرضا رفیعی، کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان اظهار کرد: بیش‌ترین بارندگی استان در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان خوانسار با ۵۱ میلی‌متر ثبت و گزارش شده که ۲۰ سانتی‌متر آن برف بوده است.
وی افزود: پس از خوانسار، فریدون‌شهر با ۵۰.۱ میلی‌متر و ۲۸ سانتی‌متر برف، گلپایگان با ۴۶.۸ میلی‌متر و ۷ سانتی‌متر برف، داران با ۴۲.۷ و ۲۲ سانتی‌متر برف، چادگان با ۳۴.۹ میلی‌متر و بویین میاندشت با ۳۴ میلی‌متر دارای بیشترین بارندگی بود.
وی تصریح کرد: کمینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان 3 تا 5 درجه سانتی‌گراد کاهش خواهد داشت. دمای امروز صبح شهر اصفهان هم به 7 درجه سانتی‌گراد رسید که نسبت به‌روز گذشته یک درجه سردتر شده است.
رفیعی گفت: دمای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات ۲۴ ساعت آینده به ۱۵ درجه سانتی‌گراد و در سردترین ساعات به ۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.
خوروبیابانک با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد به‌عنوان گرم ترین و بویین میاندشت با دمای منفی ۶ درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today