ایرنا/ استاندار مرکزی گفت: مشکلی در تامین زمین مناسب برای اجرای طرح نهضت تولید مسکن در شهرستان محلات و دلیجان وجود ندارد.

فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی در حاشیه بازدید از اجرای طرح جهش تولید مسکن در دلیجان بیان کرد: مسکن ۵۱۴ واحدی با پیشرفت و شتاب مناسبی از سوی بنیاد مسکن این شهرستان و استان در حال احداث است.
وی افزود: طرح ساخت مسکن ۳۶ واحدی کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در مجاور جهش تولید مسکن در دلیجان درحال اجرا است و برای مراحل بعدی طراحی‌های لازم انجام شده است.
استاندار مرکزی اظهار کرد: امید داریم به تعداد متقاضیانی که تمایل و آمادگی دارند برای دریافت زمین، کار به کفایت انجام شود و متاهلان جدید و اقشاری که نتوانستند زمین و مکان مناسبی برای اسکان پیدا کنند، از مسیر این طرح بهره‌مند شوند.
مخلص الائمه طرح جهش تولید مسکن را از برنامه‌های شاخص و جدی دولت دانست و ادامه داد: این طرح از سوی نمایندگان مجلس به صورت قانون تصویب شد و دولت موظف به اجرای آن است.
استاندار مرکزی در سفر یک روزه به دلیجان با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد و در ادامه از برخی طرح‌های صنعتی دلیجان بازدید و در نشست بررسی مشکلات این شهرستان شرکت می‌کند.
 
  
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar