ایرنا/ مدیر اداره کل راهداری استان زنجان گفت: بر اثر کولاک شدید برف و نبود دید جاده های زنجان - دندی و سلطانیه - خدابنده که مسدود شده بود بازگشایی شد اما مسیر زنجان - طارم همچنان مسدود است.

عبدالحسین علی اکبری، مدیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار کرد: هم اکنون تردد در همه جاده های کوهستانی استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
وی تاکید کرد: رانندگان برای تردد در جاده های استان زنجان زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
مدیر اداره کل راهداری استان زنجان ادامه داد: در حال حاضر به علت کولاک شدید و عدم ایمنی جاده های زنجان - تهم - چورزق و دندی به تکاب مسدود است.
علی اکبری از هموطنان خواست، از تردد غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند.
علی اکبری ادامه داد: رانندگان در صورت ضرورت برای تردد از وضعیت جاده های کشور مطلع شده، از سالم بودن خودرو و پر بودن باک اطمینان داشته باشند و به تجهیزات زمستانی اعم از تجهیزات گرمایشی، پتو، مواد غذایی خشک و فاسد نشدنی و زنجیر چرخ مجهز باشند.
وی یادآوری کرد: رانندگان و مسافران هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند تا در ادامه مسیر گرفتار مشکلات ناشی از شرایط جوی نشوند. 
مدیر اداره کل راهداری استان زنجان گفت: در حال حاضر اکیپ راهداری در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می‌دهند.
علی اکبری ادامه داد: رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.
 
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today