صدا و سیما/ راهپیمایی ۲۲ بهمن با رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی در شهرهای خوزستان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علیرضا قربانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان اظهار کرد: ۲۲ کمیته ستاد استانی دهه فجر از ماه گذشته تشکیل شده است و امسال با فروکش کردن کرونا، برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مردم، ولی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نقش هماهنگی بین بخشی برای بهره‌گیری از امکانات مردمی و دولتی برای برگزاری برنامه‌های گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را دارد، گفت: همه باید امکانات مورد نیاز را برای برگزاری باشکوه‌ و بامحتوای برنامه‌های دهه فجر بسیج و وارد میدان کنند تا مردم از برنامه‌های بانشاط و شورآفرین بهره ببرند.
قربانی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در اهواز و شهر‌های مختلف استان برگزار خواهد شد، اما چنانچه ستاد ملی مدیریت کرونا تصمیم دیگری در این خصوص بگیرد ما تابع آن خواهیم بود.
گفتنی است؛ رژه موتوری و خودرویی از فرودگاه بین‌المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی اهواز تا گلزار شهدای بهشت آباد، استقبال نمادین از ورود امام خمینی(ره) به میهن در فرودگاه اهواز، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم از مهمترین برنامه‌های دهه فجر در اهواز خواهد بود و در بیشتر شهر‌های استان نیز این برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today