صدا و سیما/ عاملان ۳ مورد ناامنی اخیر در شهرستان بهبهان شناسایی و دستگیر شدند.

علیرضا قاسمی نژاد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره آتش سوزی عمدی خودرو پراید بلافاصله مراتب در دستور کار مامورین پلیس اطلاعات قرار گرفت؛ که پس از بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته و با همکاری شاکی متهمان شناسایی شدند. 
قاسمی نژاد افزود: پس از صدور دستور قضایی هر دو متهم در دو عملیات در منزل خود دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف و موتورسیکلت آن‌ها نیز توقیف شد.
وی در ادامه با اشاره به سرقت پمپ آب در روستای کیکاووس گفت: با دستورات قضایی داده شده به مامورین و کار اطلاعاتی، سارقین پمپ آب روستای کیکاووس نیز دستگیر شده و به اقدام خود اعتراف کردند.
دادستان عمومی و انقلاب بهبهان در ادامه با اعلام دستگیری عاملین حمله به مداح بهبهانی گفت: در پی حمله افراد ناشناس به مداح بهبهانی که منجر به مجروح شدن وی از ناحیه ران پا شده بود، سریعا دستورات قضایی لازم برای شناسایی و دستگیری عاملین صادر شد.
علیرضا قاسمی نژاد افزود: خوشبختانه با کار اطلاعاتی و انجام شگرد‌های پلیسی دو نفر موتورسوار که سوابقی همچون سرقت را نیز داشته اند دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف کردند.
دادستان بهبهان در پایان خط قرمز خود در شهرستان را امنیت اعلام کرده و بر برخورد شدید با عوامل ناامنی و برهم زنندگان امنیت شهروندان تاکید کرد.

 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today