ایسنا/ رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی، فردی که با شیوه متقلبانه اقدام به دریافت رمز و کاربانکی رانندگان تاکسی‌های اینترنتی کرده و متواری می شد، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره پرونده کلاهبرداری و سرقت کارت بانکی رانندگان تاکسی های اینترنتی به پلیس آگاهی، بررسی موضوع در دستورکار پایگاه دوم قرار گرفت.
وی افزود:کارآگاهان در بررسی های اولیه خود متوجه شدند که متهم به عنوان مسافر سوار تاکسی های اینترنتی شده و با بیان اینکه مسافر بوده و کارت بانکی و مدارکش را به سرقت برده اند، درخواست رمز و کارت بانکی راننده برای واریز وجه را می کرد و در یک اقدام حرفه ای با بهانه برداشت پول از عابربانک از خودرو پیاده شده و در خیابان های شلوغ متواری می شد.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: درادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهم شده و با ردزنی تحرکات او در یکی از مناطق شهر کرج، نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی به ۱۰ فقره کلاهبرداری و سرقت کارت های بانکی با این شیوه اعتراف کرده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
سرهنگ نادربیگی با اشاره به شناسایی همه مالباختگان این پرونده خاطرنشان کرد: شهروندان از در اختیار گذاشتن رمز کارت بانکی خود در اختیار افراد ناشناس خودداری کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday