ایرنا/ فرمانده انتظامی میامی با بیان اینکه هفت عضو باند سارقان سیم و کابل در میامی دستگیر شدند، گفت: سارقان به ۳۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حسین عجم، فرمانده انتظامی میامی اظهار کرد: با توجه به گزارش های متعدد از سرقت‌ سیم و کابل هوایی در سطح این شهرستان بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
وی به تحقیقات مقدماتی و تلاش پلیس برای شناسایی سارقان اشاره و ابراز کرد: برابر گزارش های مردمی مشخص شد افرادی ناشناس با یک دستگاه خودروی پراید در نیمه های شب اقدام به سرقت می‌کنند.
فرمانده انتظامی میامی از شناسایی خودروی سارقان و توقیف آن خبر داد و اظهار داشت: راننده خودرو پراید به همراه سه نفر سرنشین آن دستگیر و در بازرسی از وسیله نقلیه حدود ۱۰ متر کابل شبکه برق کشف شد.
عجم افزود: همزمان در عملیات دیگری ماموران پلیس به یک دستگاه خودروی زانتیا مظنون شده و در بازرسی از آن خودرو حدود ۱۵۰ متر سیم شبکه برق کشف و سه نفر دیگر نیز در این راستا دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در پی بررسی و تحقیقات انجام شده توسط ماموران پلیس آگاهی، سرنشینان خودرو پراید به ۱۲ فقره و خودرو زانتیا به ۲۶ فقره سرقت سیم و کابل هوایی اعتراف کردند.
 فرمانده انتظامی میامی تصریح کرد: هفت سارق دستگیر شده که به ۳۸ فقره سرقت اعتراف کردند پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.
عجم با بیان اینکه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ پل ارتباطی پلیس و مردم است، افزود: گشاده‌رویی و پاسخ مناسب به تماس گیرنده، موجب عزت و افتخار نیروی انتظامی و ارتقای اعتماد مردم به این نهاد می شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today