باشگاه خبرنگاران/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مطابق جدیدترین رنگبندی شیوع کرونا۱۰ شهر اهواز، کارون، هویزه، شوش، دزفول، مسجدسلیمان، رامهرمز، امیدیه، آغاجری و بهبهان در وضعیت زرد قرار گرفتند.

محمدحسین سرمست، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در این باره اظهار کرد: مطابق جدیدترین رنگبندی شیوع کرونا در استان خوزستان ۱۰ شهر شامل اهواز، کارون، هویزه، شوش، دزفول، مسجدسلیمان، رامهرمز، امیدیه، آغاجری و بهبهان در وضعیت زرد قرار گرفتند و مابقی شهر‌ها در وضعیت آبی میباشند.
به گفته سرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پی انتشار سریع و گسترده سوش امیکرون، کشور و استان خوزستان درگیر موج جدید بیماری کرونا شده اند که ضروریست برای مهار و مقابله با آن تمهیدات ویژه اندیشیده شود.
سرمست با درخواست از مردم جهت مراقبت و هوشیاری نسبت به وضعیت خطرناک کرونا گفت: از همه هم استانی‌ها درخواست داریم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه تزریق دز سوم واکسن را با جدیت دنبال کنند.
این مقام مسئول یادآور شد: ضمن استفاده اصولی و درست از ماسک، از هرگونه تردد، مسافرت و تجمع غیرضروری خودداری نمایند و هرگونه علائم شبه سرماخوردگی را نشانه امیکرون بدانند و ضمن شروع درمان، خود را قرنطینه و برای جلوگیری از انتقال بیماری به دیگران، ارتباطات خود را به شدت محدود نمایند.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today