logo

حرکت راهیان نور اردبیل از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود

منبع
مهر
بروزرسانی
حرکت راهیان نور اردبیل از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود

مهر/ جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: حرکت راهیان نور به سمت مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور از ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود.

شکرالله عبدی، جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد: بیش از یک‌هزار دانشجو که موفق به دریافت هر ۳ دز واکسن کرونا شده‌اند، برای حضور در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور اعزام خواهند شد.
وی تصریح کرد: این اعزام‌ها از ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود و تا ۱۲ فروردین سال آینده ادامه پیدا خواهد کرد.
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برای گروه سنی دانش‌آموزی از تاریخ ۷ تا ۱۲ اسفندماه برگزاری کاروان راهیان نور به شکل مجازی و در شبکه شاد خواهد بود تا دانش‌آموزان پایه نهم و یازدهم بتوانند با مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنین آموزش‌های رزمی آشنایی بیشتری پیدا کنند.
عبدی افزود: اعزام دانشجویان نیز به صورت حضوری در کنار گروه‌های محله‌ای از نیمه اسفندماه شروع خواهد شد تا به مدت ۵ روز اردوی راهیان نور برای علاقه‌مندان اجرایی و عملیاتی شود.
وی محل استقرار کاروان استان اردبیل را اردوگاه حبیب‌اللهی در جاده خرمشهر توصیف کرد و ادامه داد: تلاش بر این است تا مرمت این اردوگاه به سرانجام رسیده و شرکت‌کنندگان در فضای مناسب از این فعالیت معنوی بهره ببرند.
عبدی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ما امروز نیازمند نشر و ترویج اندیشه پاک شهدا و احیای آرمان‌های برجسته آنها هستیم که در قالب این کاروان‌ها سعی می‌شود یاد و خاطره شهدا و ایثارگران به شایستگی گرامی داشته شود.
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از احداث یادمان‌های مختلف برای شهدای دوران دفاع مقدس به ویژه شهدای گمنام در استان اردبیل خبر داد و اضافه کرد: قرار شد تا برای تکمیل این یادمان‌ها منابع مورد نیاز و اعتبارات نیز با مساعدت استانداری اردبیل و سایر مسئولان فراهم آید تا این یادمان‌ها به شکل مناسب اجرایی و عملیاتی شود.

  
  
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today