logo

متهم پرونده چاقوکشی کارشناس اورژانس قزوین روانه زندان شد

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
متهم پرونده چاقوکشی کارشناس اورژانس قزوین روانه زندان شد

صدا و سیما/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین از بازداشت و زندانی شدن متهم پرونده چاقوکشی کارشناس اورژانس قزوین خبر داد.

محمد قاسمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین اظهار کرد: در پی وقوع تصادف در  روستای آقابابا و با اعلام عوامل حاضر در محل، کارشناسان پایگاه اورژانس بلافاصله در محل حادثه حاضر شده که با توجه به معاینات اولیه، اعزام فرد مصدوم به بیمارستان را تشخیص دادند.
وی افزود: در حین انتقال مصدوم به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، مصدوم حادثه تصادف با بی‌احترامی اقدام به ضرب و شتم کارشناس اورژانس با استفاده از سلاح سرد می‌نماید، که کارشناس مذکور از چندین ناحیه دچار جراحت شده و در بیمارستان بستری می‌شود.
دادستان مرکز استان قزوین تصریح کرد: طی چند ماه اخیر این دومین حادثه ضرب و شتم کارشناسان پایگاه اورژانس آقابابا است و بدون‌شک اینگونه اقدامات در شأن و جایگاه پرسنل خدوم اورژانس و کادر درمان نیست.
قاسمی هشدار داد: بی‌تردید کارکنان اورژانس و کادر درمان هدفی جز نجات جان شهروندان را دنبال نمی‌کنند و این اصلی‌ترین رسالت آنهاست و قطعاً برخورد دستگاه قضایی نیز با این قبیل اقدامات که موجب جریحه‌دار شدن افکار عمومی و هنجارشکنی در جامعه می‌شود، سخت و بدون اغماض خواهد بود.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین تأکید کرد: در پی وقوع این حادثه سریعاً دستورات قضایی لازم صادر و پرونده قضایی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین تشکیل شد و متهم پس از تفهیم اتهام و به دلیل عجز از تودیع تامین کیفری، روانه زندان شد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today