logo

باغ‌ویلاهای حریم دریا در عسلویه تخریب شد

منبع
فارس
بروزرسانی
باغ‌ویلاهای حریم دریا در عسلویه تخریب شد

فارس/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه از آزاد سازی حریم ۶٠ متری دریا در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: باغ‌ویلاهای شخصی که در حریم دریا قرار داشتند تخریب شدند.

محمد خدری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه، از آزاد سازی حریم ۶٠ متری دریا در شهرستان عسلویه خبر داد و اظهار کرد: در راستای آزاد سازی حریم دریا ٨۶ هزار متر مربع زمین در منطقه نایبند آزاد شد و این روند با قوت ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: به شهرداری‌های شهرستان اطلاع دادیم که اگر در محدوده حریم ۶٠ متری دریا تصرفی صورت گرفته به ما اطلاع دهند تا بلافاصله برخورد کنیم.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه اضافه کرد: زمین‌های که در نایبند رفع تصرف شده مربوط به فنس شرکت آریاساسول است که حریم قانونی دریا را رعایت نکرده بود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه افزود: همچنین باغ ویلاهایی شخصی که توسط برخی از افراد ساخته شده بود و در حریم دریا قرار داشتند تخریب شدند.
وی ادامه داد: به نیروی دریای ارتش و سپاه که در حریم قانونی دریا قرار گرفته اند نامه زدیم که هرچه سریع‌تر در راستای آزاد سازی سواحل اقدام کنند؛ در غیر این صورت دادستانی ورود خواهد کرد.
خدری ادامه داد: به منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان تاکید شده است که گشت زنی مداوم در منطقه نایبند داشته باشند تا در صورت تکرار این مساله با تشکیل پرونده قضائی برای افراد خاطی به شدت با آنها برخورد خواهد شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: از این پس مردم می‌توانند در روزهای آینده از سواحل آزاد شده استفاده کنند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar