logo

بارش برف در ۳ محور مواصلاتی گیلان؛ رانندگان از زنجیر چرخ استفاده کنند

منبع
ايسنا
بروزرسانی
بارش برف در ۳ محور مواصلاتی گیلان؛ رانندگان از زنجیر چرخ استفاده کنند

ایسنا/ مدیرکل راهداری گیلان، با بیان اینکه شاهد بارش خفیف برف در محورهای اسالم - خلخال، پونل - خلخال و بلوردکان - خصیب دشت هستیم، گفت: ترافیک در همه محورها به غیر از محور پونل - خلخال(انسداد فصلی) در جریان است.

فریبرز مرادی مدیرکل راهداری گیلان از آغاز بارش برف در محورهای کوهستانی استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف در محورهای اسالم - خلخال، پونل - خلخال و بلوردکان - خصیب دشت هستیم.
وی با بیان اینکه بارش برف تاکنون سه محور مذکور را سفیدپوش کرده است، افزود: در گردنه الماس در محور اسالم - خلخال نیز بارش خفیف برف گزارش کرده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: ترافیک در همه محورها به غیر از محور پونل - خلخال(انسداد فصلی) در جریان است.
مرادی، از رانندگان خواست برای تردد در جاده های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و یادآور شد: ۵۷ راهدارخانه ثابت و سیار در سطح محورهای استان فعال است.
وی ۶۰ اکیپ راهداری با ۳۵۹ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و ۵۴۲ راهداری آماده خدمات رسانی به رانندگان در سطح محورهای اصلی و فرعی استان هستند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today