logo

دوچرخه سوار قزوینی همراه با تیم ملی عازم مسابقات ترکیه می‌شود

منبع
ايرنا
بروزرسانی
دوچرخه سوار قزوینی همراه با تیم ملی عازم مسابقات ترکیه می‌شود

ایرنا/ رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: مهدی آقاکاشی در رده سنی امید در ترکیب تیم ملی به مسابقات ترکیه اعزام می‌شود.

حسن آصفی رییس هیات دوچرخه سواری استان قزوین اظهار کرد: تیم‌ ملی دوچرخه سواری ایران پیش از اعزام به مسابقات جاده قهرمانی آسیا به مسابقات ترکیه اعزام می‌شود تا با شرکت در چند مسابقه، توان و میزان آمادگی خود را ارزیابی کند.
وی اضافه کرد: ملی پوشان دوچرخه ایران، ۱۳ اسفند به ترکیه و بعد از آن برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تاجیکستان اعزام می شوند.
آصفی گفت: در این مسابقات از ایران در رده بزرگسالان پنچ نفر، در رده امید سه نفر، در رده جوانان یک نفر و در بخش بانوان نیز پنج بانوی دوچرخه سوار به این رقابت ها اعزام خواهند شد که از استان قزوین یک نماینده در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
وی یادآور شد: مهدی آقاکاشی متولد پنجم آبان ۱۳۸۱ بوده و در سال ۹۶ با استعدادیابی سراسری فدراسیون دوچرخه سواری به حیطه مسابقات وارد شده و اولین اول حضور خود در مسابقات کشوری را در رشته کوهستان تجربه کرد.
این مسوول ورزشی گفت: کسب دو مدال برنز در مسابقات قهرمانی کشور جوانان سال ۹۸ در ماده پیست و جاده، کسب جایگاه اول و سوم در مسابقات لیگ جوانان پیست و جاده سال ۹۹، کسب عنوان قهرمانی کشور جاده سال ۱۴۰۰ در رده سنی امید، حضور در بین نفرات منتخب اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان امید سال ۲۰۲۱ ‌و حضور در بین نفرات منتخب جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا جاده ۲۰۲۲ و ورزشکار کاندیدا بازیهای آسیا ۲۰۲۱ چین از جمله افتخارات ورزشی این دوچرخه سوار قزوینی است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today