نماد آخرین خبر

دستگیری 9 نفر از عاملان زورگیری و سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

منبع
تسنيم
بروزرسانی
دستگیری 9 نفر از عاملان زورگیری و سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

تسنیم/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس ۹ نفر از عاملان زورگیری و سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و ۱۴ فقره سرقت کشف شد.

سردار احمد طاهر، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: پلیس آگاهی استان با همکاری دیگر رده های عملیاتی و انتظامی سطح استان در بررسی پرونده های زورگیری و سرقت های مسلحانه، طی یک هفته گذشته 9 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این راستا ماموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، چابهار، ایرانشهر، بمپور و زابل، با هماهنگی قضائی در عملیات های مقتدرانه این افراد سابقه‌دار را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: در این رابطه علاوه برکشف یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 8 دستگاه تلفن همراه مسروقه و مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی سلاح گرم و سرد کشف شد.
سردار طاهری تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده 14 فقره سرقت مسلحانه و به عنف شامل 2 فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت، 8 فقره سرقت تلفن همراه و 4 فقره سرقت منزل اعتراف کردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی، خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرائم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش ارتقای امنیت اجتماعی را با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today