logo

وزارت راه تکلیف پروژه راه‌آهن گرگان - بجنورد را روشن کند

منبع
تسنيم
بروزرسانی
وزارت راه تکلیف پروژه راه‌آهن گرگان - بجنورد را روشن کند

تسنیم/ نماینده مردم ۵ شهر استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه تکلیف پروژه راه‌آهن گرگان - بجنورد را روشن کند.

سید محمد پاکمهر، نماینده مردم ۵ شهر استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعلل در پروژه احداث راه‌آهن گرگان - بجنورد - مشهد اظهار کرد: باید این پروژه در لیست اولویت وزارت راه و شهرسازی‌ کشور باشد.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، سوالی را از وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مطرح و منتطر پاسخ سوال به صورت عملی هستیم.
نماینده مردم 5 شهر استان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای مردم استان روشن شود که علت کم لطفی نسبت به احداث مهمترین پروژه راه‌آهن کشور چیست؟
پاکمهر با اشاره به دیدار با وزیر راه و شهرسازی گفت: در این جلسه وزیر راه اشاره کرد که احداث پروژه ریلی گرگان - بجنورد - مشهد در لیست پروژه‌های اولویت‌دار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و به‌زودی مراحل اجرایی با تامین اعتبار آغاز می‌شود. 
وی تصریح کرد: این پروژه مصوب سفر مقام معظم رهبری در سال 1391 است و دو نوبت توسط وزرای راه و شهرسازی و یک نوبت توسط رئیس مجلس و یک نوبت توسط رئیس جمهور وقت کلنگ‌زنی شده اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today