نماد آخرین خبر

مهلت ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در قم تمدید شد

منبع
فارس
بروزرسانی
مهلت ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در قم تمدید شد

فارس/ رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم از تمدید مهلت ترخیص وسایل نقلیه توقیفی با شرایط و تسهیلات ویژه تا عید سعید فطر خبر داد.

غلامرضا صدفی، رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم بیان کرد: با مساعدت پلیس راهور فرماندهی کل انتظامی کشور طرح ترخیص وسایل نقلیه توقیفی با شرایط و تسهیلات ویژه که به مناسبت آغاز سال نو در دستور کار قرار گرفته بود تا عید سعید فطر تمدید شد.
وی افزود: در این طرح امکان پرداخت اقساطی جرایم معوقه بدون هیچ پیش پرداختی وجود دارد و هزینه پارکینگ نیز با تخفیف ویژه محاسبه می شود.
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم گفت: متقاضیان می توانند با استفاده از اپلیکیشن پلیس من و یا مراجعه به دفاتر پلیس +10 در سراسر استان نسبت ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.
صدفی خاطر نشان کرد: اگر چنانچه فردی قبض پارکینگ خود را مفقود و یا بیمه نامه و گواهینامه معتبر ندارد و یا متصرف خودرو یا موتورسیکلت حین توقیف است و به مالک دسترسی ندارد نیز می تواند با شرایط اعلام شده خودرو را ترخیص و تحویل بگیرد.
وی با بیان اینکه شهروندان هرچه زودتر از فرصت باقیمانده استفاده کنند تاکید کرد: طرح مذکور مشمول خودروهایی که با دستور قضائی، انتظامی یا به علت تصادف توقیف شدند، نمی‌شود.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday