logo

مدیرعامل جدید توزیع برق هرمزگان منصوب شد

منبع
فارس
بروزرسانی
مدیرعامل جدید توزیع برق هرمزگان منصوب شد

فارس/ محمد کریمی در مراسمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان معارفه شد.

مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان در آیینی با حضور مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان،  مدیران عامل صنعت برق استان و همچنین حضور ویدیویی محمد اله داد معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر معرفی شد.
در این آیین با تقدیر از خدمات هاجر عبدی مدیرعامل سابق،  محمد کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق معرفی شد.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در این نشست گفت: صنعت برق استان هرمزگان در سالهای اخیر شرایط خاصی را تجربه کرده است. گرمای هوا و عدم توازن در مصرف و تولید برق، هرمزگان را با چالش جدی مواجه ساخته است.
محمد اله داد افزود: البته در استان هرمزگان و جزایر آن اقدامات مطلوبی در بخش های توسعه شبکه و نوسازی تاسیسات انجام شده است که نتیجه آن افزایش ضریب پایداری انرژی در سالهای اخیر بوده است. وی اضافه کرد: امسال نیز مانند سال گذشته صنعت برق کشور در وضعیت حساسی قرار دارد. ناترازی تولید و مصرف به 10 هزار مگاوات رسیده که انتظار داریم با همراهی مردم و مصرف بهینه برق در ایام تابستان، این شرایط را با حداکثر اطمینان سپری کنیم.
معاون هماهنگی عمرانی استانداری هرمزگان نیز در این نشست گفت: هرمزگان به عنوان استان توسعه ای، بار اقتصادی کشور را برعهده دارد.
رضا مدرس افزود: صنعت برق هرمزگان نیز به عنوان زیر ساخت توسعه نقشی اساسی در توسعه اقتصادی هرمزگان دارد. وی اضافه کرد:  با توجه به حوادث طبیعی که طی چند سال اخیر در استان رخ داده ، شرکت توزیع برق به عنوان دستگاه خدمات رسان در همه بحران ها حضور فعال داشته است.
در پایان این آیین نیز حکم انتصاب کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق از سوی کردی مدیرعامل شرکت توانیر توسط  مدرس به وی اعطا شد.
کریمی در سوابق کاری خود مدیریت برق شهرستانهای جاسک و میناب، معاونت مالی و پشتیبانی و مشاور مالی و اداری مدیرعامل توزیع برق هرمزگان را در کارنامه دارد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today