logo

روز بدون فوتی کرونایی در چهارمحال و بختیاری

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
روز بدون فوتی کرونایی در چهارمحال و بختیاری

باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: در۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ گزارش نشد.

درخشان، مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد اظهار کرد: هم اکنون هشت بیمار مبتلا به کرونا با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ١٧ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد عنوان کرد: در شبانه روز گذشته، نتیجه آزمایش ۱۱ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۳ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
درخشان عنوان کرد: هم اکنون ۵۸ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۴۱ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری یک هزار و ۸۴۵ نفر است.
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: در حال حاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های بن، بروجن و فارسان در وضعیت رنگ بندی قرمز، شهرستان‌های شهرکرد و کیار در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های اردل، سامان، لردگان، خانمیرزا و کوهرنگ در وضعیت زرد قرار دارد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday