نماد آخرین خبر

عامل سرقت‌های مسلحانه جاده‌ای در سراوان به دام افتاد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
عامل سرقت‌های مسلحانه جاده‌ای در سراوان به دام افتاد

تسنیم/ جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارقی که به صورت مسلحانه به سرقت اموال رانندگان خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی شهرستان سراوان اقدام می‌‌کرد، خبر داد.

سرهنگ مرتضی جوکار، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره راهبندان و سرقت مسلحانه اموال رانندگان خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی سراوان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان با دریافت اظهارات مالباختگان، جمع‌آوری سرنخ‌های موجود و انجام اقدامات تخصصی سرانجام عامل اصلی این سرقت‌ها را که به به وسیله یک دستگاه خودروی پژو 405 در محورهای مواصلاتی سراوان با تهدید سلاح کلاش به سرقت اموال رانندگان اقدام می‌کرد، شناسایی کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به مجهول‌المکان بودن متهم، تلاش برای دستگیری او ادامه پیدا کرد تا اینکه با رصد  و کنترل دقیق محورهای مواصلاتی و اقدامات فنی صورت گرفته خودروی سارق در محور سراوان- اسفندک توقیف و متهم  در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.
سرهنگ جوکار خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی این سارق یک قبضه سلاح کلاش با 68 عدد فشنگ جنگی، یک دستگاه بیسیم و یک دستگاه دوربین شکاری به همراه بیش از 500 گرم تریاک کشف شد.
وی با اشاره به انتقال متهم به پلیس آگاهی برای انجام تحقیقات تکمیلی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و بر هم زنندگان امنیت عمومی تاکید کرد و از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و سلب فرصت از سارقان در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس 110 موضوع را در اختیار پلیس قرار دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today