نماد آخرین خبر

توقیف 64 هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان

منبع
فارس
بروزرسانی
توقیف 64 هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان

فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در عملیاتی هماهنگ توسط تکاوران انتظامی سیستان و بلوچستان در شهرستان سراوان 64 هزار لیتر فراورده نفتی قاچاق خارج از عرضه توزیع کشف شد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: روز گذشته در ادامه طرح مقابله با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی، تکاوران انتظامی استان در شهرستان سراوان در عملیاتی هماهنگ موفق به توقیف سه دستگاه تانکر سوخت کش متخلف شدند. 
وی افزود: در این رابطه و در بازرسی از خودروها مقدار 64 هزار لیتر سوخت قاچاق شامل 32 هزار لیتر بنزین و 32 هزار لیتر گازوئیل خارج از عرضه توزیع کشف شد. 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این عملیات سه متخلف شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.
طاهری از توقیف 44 تن گاز مایع قاچاق در ایست و بازرسی شهید یداللهی شهرستان دشتیاری خبر داد.  
وی اظهار کرد: روز گذشته مأموران انتظامی استان مستقر در ایست و بازرسی شهید یداللهی شهرستان دشتیاری در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کشنده بونکر دار مشکوک و آنها را متوقف کردند. 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در بازرسی از خودروهای متوقف شده 44 تن گاز مایع قاچاق و فاقد هرگونه مدرک قانونی کشف شد. 
سردار طاهری با اشاره به شناسایی دو متخلف در این رابطه و معرفی آنها به مراجع قضایی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و سرمایه های ملی کشور، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص از طریق 110 به پلیس اطلاع دهند. 

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today