نماد آخرین خبر

تصویب بودجه ۶۱۰ میلیارد ریالی شهرداری بروجن در سال ۱۴۰۱

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تصویب بودجه ۶۱۰ میلیارد ریالی شهرداری بروجن در سال ۱۴۰۱

باشگاه خبرنگاران/ امسال بودجه شهرداری بروجن ۶۱۰ میلیارد ریال تصویب شد که نسبت به پارسال ۷۴ درصد رشد دارد.

ولییان، شهردار بروجن به‌مناسبت روز شورا‌های اسلامی با اشاره به بودجه ۳۵۰ میلیارد ریالی شهرداری در سال ۱۴۰۰ گفت: با تلاش‌های انجام شده، ۱۰۰ درصد این بودجه تحقق پیدا کرد.
وی افزود: شورای اسلامی شهر بروجن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری را ۶۱۰ میلیارد ریال تصویب کرد که نسبت به سال گذشته ۷۴ درصد رشد دارد. ۶۰ درصد بودجه امسال شهرداری بروجن افزود: به طرح‌های عمرانی و ۴۰ درصد برای هزینه‌های جاری اختصاص یافته است و ۱۰۰ درصد آن تا پایان امسال محقق می‌شود.
ولییان عنوان کرد: ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای انتقال اصناف صنایع نیمه مزاحم بروجن اختصاص یافت که عملیات اجرایی ساخت پارکینگ طبقاتی بروجن با ۲۷ میلیارد ریال اعتبار به‌زودی آغاز می‌شود.
وی متذکر شد: سامانه الکترونیکی کنترل ترافیک بروجن در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود که پیمانکار این طرح انتخاب شده و در مراحل پایانی است.
شهردار بروجن بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا در دو سال گذشته درآمد‌های پایدار شهرداری‌ها با آسیب جدی مواجه شد.
ولییان یادآور شد: اعتبار مصوب ساخت پل زیرگذر بیمارستان حضرت، ولی عصر(عج) بروجن ۳۹۰ میلیارد ریال است که از این مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی تامین شده است و بقیه اعتبار آن در سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری اختصاص می‌یابد.
وی عنوان کرد: ۲۴ میلیارد ریال اعتبار ملی برای تامین روشنایی جاده محله صادقیه بروجن اختصاص یافت که عملیات اجرایی آن تا دو هفته دیگر از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی استان و جدول‌کشی و اجرای رفیوژ از سوی شهرداری آغاز می‌شود.
شهردار بروجن گفت: نماد‌هایی(المان) برای بافت‌های فرسوده شهر طراحی شده است که یکی از آن‌ها به‌زودی در میدان مُلاذوالفقار نصب خواهد شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday