نماد آخرین خبر

پردیس سینمایی مهر قدس همدان با اکران ۶ فیلم کار خود را آغاز کرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
پردیس سینمایی مهر قدس همدان با اکران ۶ فیلم کار خود را آغاز کرد

ایرنا/ مدیر امور سینمایی بهمن سبز حوزه هنری استان همدان گفت: بلیت فروشی و اکران فیلم در پردیس سینمایی مهر قدس همدان از امروز ۱۱ اردیبهشت و به مناسبت عید سعید فطر آغاز شده است.

سعید شرفی، مدیر امور سینمایی بهمن سبز حوزه هنری استان همدان اظهار کرد: پردیس سینمایی مهر قدس همدان با ثبت در سامانه سمفا(سامانه مدیریت فروش و اکران سینما) کشور در آستانه عید سعید فطر از امروز به طور رسمی آغاز به کار کرد.
وی اظهار کرد: علاقمندان و همشهریان فرهنگ دوست می توانند با مراجعه به تارنمای فروش الکترونیکی بلیت سینماهای کشور به نشانی www.gisheh۷.ir نسبت به رزرو و تهیه الکترونیکی بلیت چهار سالن  پردیس سینمایی مهر قدس همدان اقدام کنند.
شرفی با اشاره به اینکه «پردیس سینمایی مهر قدس» دارای چهار سالن به نام‌های قدس، هگمتانه، بوعلی و آفتاب با ظرفیت ۴۶۰ صندلی میزبان علاقمندان است، تصریح کرد: بر اساس زمانبندی در نظر گرفته شده اکنون ۶ فیلم «انفرادی»، «مغز استخوان»، «لامینور»، «سگ بند»، «موقعیت مهدی» و «گل به خودی» در این پردیس سینمایی در حال اکران است.
وی تصریح کرد: در «پردیس سینمایی مهر قدس همدان» همزمان چهار فیلم مختلف اکران خواهد شد و با احتساب سالن های سینما فلسطین روزانه هفت فیلم متناسب با سلیقه متنوع مخاطبان در شهر همدان به روی پرده می‌رود.
مدیر امور سینمایی بهمن سبز حوزه هنری استان همدان ادامه داد: با  ساخت این پردیس سینمایی و وضعیت سالن های سینماهای فلسطین و بهمن ملایر، مجموعه سینماهای بهمن سبز حوزه هنری استان  همدان، آماده میزبانی برنامه های بزرگی همچون جشنواره فیلم فجر، جشنواره کودک و نوجوان و سایر برنامه ها است.
وی با اشاره به اینکه «پردیس سینمایی مهر قدس همدان» با درجه کیفی مدرن، در مدت ۲ سال بازسازی و نوسازی شد و به تازگی به بهره برداری رسیده است، افزود: برای ساخت این پردیس سینمایی بیش از ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات «موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز» اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: در این پردیس سینمایی از جدیدترین تجهیزات فنی همچون سیستم‌های پیشرفته پخش لیزری، صدای دالبی و صندلی های وی.آی.پی در سالن اصلی استفاده شده است.
مدیر امور سینمایی بهمن سبز حوزه هنری استان همدان خاطرنشان کرد: فضاسازی مناسب، بوفه و کافی شاپ، اضافه کردن امکانات و تجهیزاتی مانند سیستم جدید اطفا حریق، تلویزیون ۲۰ متری دیجیتال سر در سینما، بلیت فروشی الکترونیکی و مکانیزه، نمای سنتی و دیگر موارد از امکانات این مجموعه فرهنگی است.
با آغاز اکران فیلم در پردیس سینمایی مهر قدس» جمع سالن های اکران در استان همدان به ۹ سالن افزایش یافته و ظرفیت اکران فیلم های متنوع و به روز کشور، در استان فراهم شده است.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today