نماد آخرین خبر

خدمات‌دهی رایگان اتوبوس‌های شهری به نمازگزاران روز عید فطر

منبع
بروزرسانی
خدمات‌دهی رایگان اتوبوس‌های شهری به نمازگزاران روز عید فطر

باریش‌نیوز/ رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه، از اختصاص اتوبوس‌های ناوگان درون شهری برای ایاب و ذهاب رایگان نمازگران روز عید فطر در ارومیه خبر داد.

ناصر سعیدآبادی، رئیس سازمان با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر دستور شهردار ارومیه و در راستای رفاه حال و جهت سهولت در ایاب و ذهاب نمازگزاران محترم به مصلی امام خمینی(ره) تعداد ۴٠ دستگاه اتوبوس شهری تخصیص یافته است.
ایشان افزودند: این اتوبوس‌ها که توسط بنرها و نوشتارهای نصب شده به شیشه اتوبوس‌ها مشخص گردیده‌اند از ساعت ۵:٣٠ صبح روز عید فطر از مناطق مختلف شهر شهروندان محترم را به مصلی امام خمینی(ره) انتقال و پس از پایان نماز مجددا در امتداد خیابان رسالت و خروجی مصلی مستقر و براساس مسیرهای مشخص شده به نمازگزاران عزیز سرویس‌دهی خواهند نمود.
سعیدآبادی در ادامه یادآور شد: طبق دستور شهردار محترم خدمات اتوبوس‌های ویژه تخصیصی کاملا رایگان خواهد بود و هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب ازنمازگزاران اخذ نخواهد شد و ضمنا دو دستگاه خودروی گشت بازرسی سازمان در محل استقرار اتوبوس‌ها مستقر و ضمن نظارت بر خدمات‌دهی مناسب و مطلوب اتوبوس‌ها به نمازگزاران عزیز جوابگوی مشکلات مطروحه شهروندان محترم خواهند بود.
وی از شهروندان عزیز درخواست نمود در صورت کمبود اتوبوس برای هر مسیر و یا هرگونه مشکل در ایاب و ذهاب نمازگزاران روز عید فطر حتما مراتب را سریعا به شماره ١٣٧ سامانه مدیریت شهری گزارش تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و افزایش اتوبوس اقدام لازم صورت پذیرد.


 

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today