نماد آخرین خبر

برپایی اردوی دوومیدانی‌کاران لرستان به همت باشگاه پلیمر

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
برپایی اردوی دوومیدانی‌کاران لرستان به همت باشگاه پلیمر

آخرین خبر/ مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد و دبیر هیأت دوومیدانی لرستان از برپایی اردو تیم‌های آقایان و بانوان این استان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

ایرج سپهوند مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در گفت‌وگو با آخرین خبر لرستان، اظهار کرد: برای حضور پرقدرت در رقابت‌های بزرگسالان و جوانان قهرمانی کشور اردوی تدارکاتی را از ۹ اردیبهشت در خرم‌آباد آغاز کرده‌ایم و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.
وی که مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد نیز هست، ادامه داد: در این اردو ۱۶ ورزشکار آقا و ۶ بانو حضور دارند و با مربیان مجموعاً ۲۵ نفر در اردو هستند.
سپهوند یادآور شد: رقابت‌های جوانان به میزبانی اراک برگزار می‌شود که سال گذشته قهرمان شده‌ایم و هدف‌مان حفظ عنوان نخست است.
دبیر هیأت دوومیدانی لرستان گفت: رقابت‌های بزرگسالان قهرمانی کشور که دهه سوم ماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود برای نخستین بار است که لرستان میزبان بوده و به دنبال ارتقای رتبه چهارم سال گذشته هستیم.

وی اضافه کرد: همه شرایط برای میزبانی فراهم است و خدا را شکر مشکل خاصی وجود ندارد و به دنبال بهترین میزبانی هستیم.
سپهوند گفت: هیأت دوومیدانی لرستان در چند سال گذشته اقدامات چشمگیری در ورزش نخست المپیک اجرا کرده و حاصل آن افتخارات پیاپی در رقابت‌های مختلف، میزبانی اردوی تیم‌های ملی و رقابت‌های قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف است.
به گزارش آخرین خبر، این اردو به همت باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برپا شده است.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy