نماد آخرین خبر

بروزرسانی حقوق معوقه کارگران هرمزگان برنامه اصلی حمایتی استانداری است

منبع
ايسنا
بروزرسانی
بروزرسانی حقوق معوقه کارگران هرمزگان برنامه اصلی حمایتی استانداری است

ایسنا/ استاندار هرمزگان گفت: اصلی ترین برنامه حمایتی استانداری از کارگران، بروزرسانی حقوق معوقه آنان است.

دوستی، استاندار هرمزگان در ضیافت افطاری بیش از ۲ هزار نفر از کارگران پاکبان و سبزبان مناطق مختلف شهرداری بندرعباس، ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری و شهردار بندرعباس به‌دلیل برپایی این آیین، با اشاره به روایتی از نبی مکرم اسلام(ص)، جایگاه و منزلت کار و کارگر در دین اسلام را مهم توصیف و اظهار کرد: اصلی ترین برنامه حمایتی استانداری از کارگران، بروزرسانی حقوق معوقه آنان است.
وی بیان کرد: اگرچه با توجه به تورم فعلی، بسته‌های معیشتی کمک مؤثری برای قشر کارگر محسوب نمی شود اما می‌تواند سهم عمده‌ای در کاهش هزینه‌های خانوار داشته باشد و تلاش داریم با توزیع بسته‌های معیشتی، بخشی از این فشارها از دوش قشر کارگر برداشته شود.
استاندار هرمزگان همچنین در خصوص تلاش برای بکارگیری نیروهای مستعد و توانمند بومی در مناصب مختلف مدیریتی، خاطرنشان کرد: عمده انتصابات در هرمزگان از میان افراد بومی بوده و مانعی برای انتخاب بومیان برای مدیریت دستگاه‌های اجرایی استان نداریم و در حال رایزنی برای استفاده از ظرفیت نیروهای توانمند استان برای پذیرش مسئولیت در سطوح بالاتر و ملی هستیم.
دوستی بیان کرد: چالش کنونی ما برخی انتصاب‌ها در سطح مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره صنایع است که مربوط به یک یا دو وزارتخانه است و با همدلی موجود بین مجموعه دولت در استان و مجمع نمایندگان، از هفته آتی برای افزایش سهم نیروهای بومی در کرسی‌های مدیریتی صنایع با وزرای مربوطه رایزنی لازم صورت خواهد گرفت.
وی در پایان اضافه کرد: در واقع اصلی ترین مسئله ما در بخش دولتی صنایع هستند که امیدوارم از طریق برگزاری جلسات هدفمند، سهم بومیان را در مناصب عالی مدیریتی صنایع ارتقاء دهیم.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today