نماد آخرین خبر

تردد عادی در جاده‌های بارانی شمال

منبع
فارس
بروزرسانی
تردد عادی در جاده‌های بارانی شمال

فارس/ رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد روان خودروها در جاده‌های بارانی، گفت: محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت عید فطر از ساعت ۱۲ امروز در جاده‌های شمال آغاز شد.

یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران امروز در گفت‌وگویی، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش باران و لغزندگی سطح جاده‌های شمال هستیم که تأکید بر رانندگان توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی است.
وی افزود: با توجه به بارش باران احتمال ریزش و رانش در ارتفاعات و گردنه‌های شمال وجود دارد که ضرورت دارد از تردد در کوهستان‌های استان پرهیز شود.
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه معمولا در تعطیلات و پایان هفته‌ها شاهد افزایش حجم گردشگران در جاده‌های شمال هستیم، اضافه کرد: از شاعت ۱۲ امروز مخدودیت‌های ترافیکی ۷ روزه به‌مناسبت تعطیلات عید سعید فطر در محورهای شمال آغاز می‌شود.
این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز ۱۱، ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای دوشنبه ۱۲، سه‌شنبه۱۳ ، پنج‌شنبه ۱۵و جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه از محور هراز ممنوع است.
جهان‌تاب اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای یک‌شنبه ۱۱، دوشنبه ۱۲ وسه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از آب‌اسک به رودهن ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روزها در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از رودهن  به سمت آب‌اسک به‌صورت یک‌طرفه است.
وی یادآور شد:  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنجشنبه ۱۵، جمعه ۱۶ و شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه از رودهن به آب‌اسک ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روزها در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل از آب اسک به سمت رودهن  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: تردد انواع تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای دوشنبه ۱۲، سه‌شنبه ۱۳، پنج‌شنبه ۱۵ و جمعه ۱۶ از مسیر جنوب به شمال در محور تهران ـ فیروزکوه ـ قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است .
این مسؤول با اعلام اینکه  تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۵ روزهای یک‌شنبه ۱۱ و سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران _شمال به سمت  مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
جهان‌تاب ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۱ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران- شمال به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۵، جمعه ۱۶ و شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
رئیس پلیس راه مازندران در پایان بر توجه رانندگان به توصیه‌های پلیس تاکید کرد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today