نماد آخرین خبر

تهدید با اسلحه برای گرفتن رضایت

منبع
بروزرسانی
تهدید با اسلحه برای گرفتن رضایت

شما نیوز/ معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس گفت: فردی که با اسلحه کمری صاحب یک نمایشگاه خودرو را تهدید کرده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.

 سرهنگ "کاووس محمدی" معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس  اظهار داشت: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره تهدید با اسلحه کمری در یکی از محلات شهرستان "کوه چنار" به پلیس اعلام و سریعا ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند فردی که به علت جعل چک مالک نمایشگاه محکوم شده بود برای جلب رضایت به وی مراجعه و درخواست می‌کند که پس از مشاجره لفظی با اسلحه کلت کمری آن را تهدید و سریعا از محل متواری می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس ادامه داد: ماموران انتظامی کوه‌چنار با اقدامات فنی و تخصصی و گشت‌زنی‌های نامحسوس موفق شدند فرد تهدید کننده را در کمتر از ۷ ساعت شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را در مخفیگاهش در یکی از محلات این شهرستان دستگیر کنند.
 سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم ۲ قبضه اسلحه کلت کمری، ۴ خشاب و مقداری مهمات مربوطه کشف شد، تصریح کرد: متهم ۳۴ ساله برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد‌.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شهروندان باید مشکلات و اختلافات شخصی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند، گفت: پلیس با کسانی که بخواهند آرامش و امنیت مردم را بر هم زنند و به اموال مردم آسیب وارد کنند با جدیت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online