نماد آخرین خبر

آغاز عملیات اجرایی اولین کارخانه تولید خوراک دام و طیور زرند

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آغاز عملیات اجرایی اولین کارخانه تولید خوراک دام و طیور زرند

باشگاه خبرنگاران/ عملیات اجرایی احداث اولین کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرستان زرند آغاز شد.

عملیات اجرایی احداث اولین کارخانه تولید خوراک دام و طیور شهرستان زرند با حضور عفت شریعتی نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان، حجت الاسلام شجاعی امام جمعه، حسینی نژاد سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین اجرایی آغاز شد.
فرماندار زرند با قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی این واحد تولیدی گفت: احداث این کارخانه جهشی بزرگی در تولید خوراک دام و طیور در سطح شهرستان است.
وی افزود: با توجه به وجود ۱۰۶ هزار راس دام سبک و سنگین و همچنین ۳۱ واحد مرغداری در این شهرستان، تامین خوراک دام و وجود کارخانه خوراک دام در این شهرستان بسیار ضروری است و از سرمایه‌گذار خواست در حداقل زمان ممکن این واحد تولیدی را راه اندازی کند.
رضا محمدی، مدیر جهاد کشاورزی زرند هم گفت: این کارخانه واقع در روستای ابراهیم اباد در زمینی به مساحت سه هزار ۵۰۰ متر مربع به لطف خداوند با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی بعد از راه‌اندازی و بهره‌برداری با ظرفیت تولید ۱۰ هزار تن خوراک دام و ۵ هزار تن خوراک طیور با اشتغالزایی ۱۵ نفر به طور مستقیم فعالیت خواهد کرد که جهشی بزرگ در تولید خوراک دام و طیور در سطح شهرستان است.
شریعتی نماینده زرند و همچنین حجت‌الاسلام شجاعی امام جمعه زرند خواستار همکاری مسئولین مرتبط در تکمیل و راه‌اندازی اولین واحد تولیدی خوراک دام این شهرستان شدند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar