نماد آخرین خبر

حدود ۷ هزار کلاله‌ای در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی‌کردند

منبع
ايرنا
بروزرسانی
حدود ۷ هزار کلاله‌ای در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی‌کردند

ایرنا/ فرماندار کلاله گفت: تاکنون ۶ هزار و ۸۱۱ نفر از مردم ساکن مناطق شهری و روستایی این شهرستان برای خانه‌دارشدن در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی کردند.

فرهاد شیبک فرماندار کلاله روز یکشنبه در نشست شورای مسکن کلاله، اظهارداشت: از مجموع هزار و ۶۳۳ واحد تعهد سالانه ساخت خانه در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان، ۹۳۷ واحد روستایی، ۱۰۰ واحد سهم شهر فراغی و ۵۹۶ واحد سهم شهر کلاله است.
وی افزود: پیگیری‌ برای در اختیار گرفتن ۲۷ هکتار از اراضی متعلق به بنیاد مستضعفان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کلاله انجام شد که تاکنون ۱۵ هکتار زمین آن تثبیت گردید.
رییس اداره راه و شهرسازی کلاله و مراوه تپه هم در این نشست گفت: کلاله بعد از گرگان و گنبدکاووس، رتبه سوم ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن گلستان را به خود اختصاص داده است.
محمد سراوانی ادامه داد: از مجموع پنج هزار و ۶۶۰ ثبت نامی در شهر کلاله هزار و ۹۹۹ نفر و از هزار و ۱۵۱ ثبت نامی در شهر فراغی هم ۵۶۰ نفر حائز شرایط شناخته شدند.
در ادامه این نشست مشکلات و چالش‌های سایت هفت هزار متری طرح اقدام ملی مسکن کلاله که برای ۵۶ خانوار در حال اجراست با حضور کارشناسان و اعضای شورای مسکن مورد بررسی قرار گرفت.
شهرستان کلاله واقع در شرق استان گلستان ۱۳۰ هزار نفر جمعیت دارد که در دو نقطه شهری و ۱۲۰ روستا زندگی می‌کنند.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today