نماد آخرین خبر

آسمان شهرری در شب عید فطر نورافشانی می‌شود

منبع
ايرنا
بروزرسانی
آسمان شهرری در شب عید فطر نورافشانی می‌شود

ایرنا/ پرتابل‌ها و تبلیغات محیطی محله‌های مختلف شهرری به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر رنگ و بوی عید گرفت و قرار است در شب عید آسمان این شهر نورافشانی شود.

سید محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ۲۰ با بیان این مطلب اظهار کرد: به مناسبت عید سعید فطر، شهرداری با فضاسازی محیطی در میادین، معابر و بزرگراه ها، اکران پیام های تبریک در تلویزیون های شهری و موقعیت های تبلیغات محیطی و نصب آذین بندی با پارچه های ریسه ای و نوری، المانهای نوری، پرچم های رنگی به استقبال عید سعید فطر می رود.
وی با اشاره به آماده سازی محلی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع برای اقامه نماز عید فطر در فضای باز ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برای رفاه حال نمازگزاران، گفت: تمامی امکانات خدماتی و رفاهی، شستشو و رفت و روب و پیرایش فضاهای سبز مسیرهای منتهی به محیط پیرامونی حرم انجام شده است.
وی به آماده باش مدیریت شهری منطقه ۲۰ در زمان برپایی مراسم نماز عید فطر اشاره کرد و ادامه داد: استقرار تیم های اجرایی معبربان برای رفع سدمعبر احتمالی، استقرار مخازن و خودروهای ویژه پسماند خشک، حضور اکیپ های جمع آوری پسماند خشک و نیروهای خدمات رسانی در پیرامون برپایی مراسم نماز عید از دیگر اقدامات پیش بینی شده است.
شهردار منطقه ۲۰ تهران - شهرری با اشاره به اجرای نورافشانی در شب عید فطر در مراکز پرتردد محلات اظهار داشت: برپایی کاروان سیار جشن رحمت، اجرای گروه سرود در میادین اصلی، نمایش فیلم در بوستان ها، کمک به برگزاری نماز عید در سطح نواحی، برپایی چهار جشن بزرگ در محلات و پذیرایی از نمازگزاران عید فطر از جمله اقدامات این مناسبت بزرگ است.
همچنین براساس اعلام روابط عمومی منطقه ۲۰ شهرداری تهران - شهرری، به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر تبلیغات محیطی با نصب ۱۰ تخته بنر در سطح این منطقه انجام شد.
براین اساس بنرهای اطلاع رسانی در خصوص عید هم در میادین هادی ساعی، شهدای شاملو، امام هادی (ع)، معلم، شهید غیبی، شهید بروجردی نصب و اکران شد.
همچنین سه راه ورامین، بلوار سلمان فارسی نرسیده به میدان سلمان فارسی، جاده ورامین نبش خیابان راهبر و مقابل ساختمان اصلی شهرداری منطقه ۲۰ نیز بنرهای اطلاع رسانی و تبریک عید نصب و اکران شد.
منطقه ۲۰ شهرداری تهران در جنوبی ترین نقطه شهری واقع شده است و از شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه آوینی و از غرب به مبارک‌آباد و صالح‌آباد محدود می‌شود.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran