باشگاه خبرنگاران/ مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در چهارمحال و بختیاری گزارش نشد.

درخشان، مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بتیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد هفت بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی افزود: در شبانه روز گذشته نتیجه تست سه نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی مثبت قطعی اعلام شد و تعداد بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان نیز صفر بود.
مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد بیان کرد: هم اکنون ۱۷بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ١٠ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
درخشان عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری یک هزار و ۸۴۹ نفر است.
وی ادامه داد: در حال حاضر دو بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
هم اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا، تمامی شهرستان‌های بن، بروجن، فارسان، شهرکرد، کیار، اردل، سامان، خانمیرزا، کوهرنگ و لردگان در وضعیت رنگ بندی زرد قرار دارد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday