ایسنا/ رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان گفت: جزئیات نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیم‌سال دوم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ دانشگاه پیام‌نور زنجان مشخص شده است.

علی محمدی، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان ضمن تشریح جزئیات برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام‌نور، عنوان کرد: آزمون پایان ترم همه دروس با منبع در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در داخل و خارج کشور به صورت حضوری در مراکز مشخص شده توسط مرکز سنجش برگزار خواهد شد.
وی در خصوص امتحانات پایان ترم دانشجویان مقطع دکتری نیز اظهار کرد: آزمون پایان ترم مقطع دکتری به صورت حضوری و توسط مراکز مجری اجرا خواهد شد.
این مسئول درباره امتحانات دروس عمومی، یادآور شد: امتحانات دروس عمومی در مقطع کارشناسی نیز به صورت مجازی و در بستر سامانه آزمونی مرکز سنجش انجام می‌شود.
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان با اشاره به نحوه ورود دانشجویان به سامانه آزمون الکترونیکی و شرکت در امتحانات حضوری و مجازی، تصریح کرد: دانشجویان برای ورود به سامانه آزمون الکترونیکی در آزمون‌های حضوری باید کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان را در قسمت رمز عبور و شماره دانشجویی را در قسمت نام کاربری وارد کنند.
محمدی درباره نکات اجرایی برگزاری آزمون‌های متمرکز مجازی دروس عمومی، خاطرنشان کرد: امتحانات دروس عمومی در سامانه مرکز سنجش و آزمون به آدرس edu.pnu.ac.ir برگزار شده و دانشجویان برای ورود به سامانه آزمون مرکز سنجش باید شماره دانشجویی را در قسمت نام کاربری و کد ملی ثبت شده را در قسمت رمز عبور وارد کنند.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today