ایمنا/ رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان با اشاره به انجام بیش از ۳۰۰ بازدید و بازرسی از اصناف این شهرستان گفت: در این بازرسی‌ها ۴۸۰ حلب 5 کیلویی روغن جامد به وزن تقریبی ۲.۵ تن، ۵۰۰ کیلو روغن مایع، ۵۹۹ لیتر روغن خوراکی و سرخ‌کردنی، ماکارونی و دیگر کالاها کشف شد.

حمدجواد نورانی، رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان، با اشاره به انجام بیش از ۳۰۰ بازدید و بازرسی از اصناف این شهرستان اظهار کرد: در این بازرسی‌ها ۴۸۰ حلب 5 کیلویی روغن جامد به وزن تقریبی ۲.۵ تن، ۵۰۰ کیلو روغن مایع، ۵۹۹ لیتر روغن خوراکی و سرخ‌کردنی، ماکارونی و دیگر کالاها کشف شد.

وی با بیان اینکه اتاق اصناف شهرستان لنجان تمام توان خود را برای کنترل بازار به کار گرفته است، گفت: طی روزهای گذشته طرح نظارتی بر بازار شهرستان لنجان در راستای رصد، پایش بازار، تامین اقلام اساسی، مبارزه با احتکار و جلوگیری از هرگونه سو استفاده‌های احتمالی آغاز شده است.
وی افزود: در این طرح از ظرفیت بازرسان اتاق اصناف، اداره صمت و بسیج اصناف استفاده شده تا از افزایش خودسرانه قیمت‌ها به ویژه اقلام و کالاهای اساسی جلوگیری و با متخلفان برخورد قاطع انجام شود.
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان تصریح کرد: در راستای جلوگیری از بروز مشکل در بازار، بازرسان در قالب 4 تیم اکیپ به‌شکل روزانه در 2 شیفت صبح و بعدازظهر در بازار حضور یافته و از واحدهای مختلف صنفی بازدید می‌کنند.
نورانی ادامه داد: واحدهای متخلف به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و با دستور قاضی تعزیرات روغن‌های مکشوفه در همان محل زیر نظر بازرسان به مصرف کنندگان عرضه شد.
وی تصریح کرد: جنگ اقتصادی آخرین حربه دشمن است تا ما را زمین‌گیر کند و ازآنجاکه بخشی از اقتصاد در دست اصناف کسبه و بازاریان است این قشر نقش بسیار تاثیرگذاری در موفقیت در این جنگ دارند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today