ایرنا/ کارشناس مسئول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی اصفهان گفت: دمای هوای این استان  از فردا یکشنبه روند افزایشی پیدا خواهد کرد و هفته گرمی را پیش‌رو خواهیم داشت.

حجت‌الله علی عسگریان، کارشناس مسئول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی اصفهان اظهار کرد: دمای هوای این استان  از فردا یکشنبه روند افزایشی پیدا خواهد کرد و هفته گرمی را پیش‌رو خواهیم داشت.

وی افزود: دمای امروز صبح اصفهان به ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر رسید که نسبت به‌روز گذشته 5 درجه کاهش داشته است.
وی اظهار کرد: دمای هوای اصفهان در گرم‌ترین ساعت روز گذشته به ۲۹ درجه سانتی‌گراد و امروز صبح(شنبه) هم در خنک‌ترین ساعت به ۱۲ درجه سانتی‌گراد رسید.
کارشناس مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گرم‌ترین نقطه این استان را زواره با ۳۱ درجه سانتی‌گراد و خنک‌ترین را فریدون‌شهر با 4 درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد.
وی اضافه کرد: وزش باد به نسبت شدید تا شدید برای امروز بعدازظهر در بیشتر مناطق استان پیش‌بینی می‌شود و برای فردا بعدازظهر هم احتمال وزش باد به نسبت شدید وجود دارد.
علی عسگریان خاطرنشان کرد: در زمان حاضر هوای اصفهان نیمه‌ابری تا ابری است و غبار معلق در هوا در مناطق جنوبی استان وجود دارد.
وی بیان کرد: بارش‌هایی از اردستان، نطنز و کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش‌ شده که بیش‌ترین بارش‌ در شهرستان اردستان با حدود ۲ میلی‌متر ثبت و گزارش‌ شده است.
کارشناس مسئول پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی اصفهان گفت: این سامانه در حال عبور از روی استان است و هم‌زمان با خروج این سامانه احتمال وقوع رگبارهای پراکنده و اندک وجود دارد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today