ایرنا/ مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان با بیان اینکه ساخت درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز وابسته به سازمان تامین اجتماعی ۹۸ درصد پیشرفت دارد گفت: این درمانگاه در سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

امیرحسین بنی احمد، مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان در جریان بازدید از بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز اظهار کرد: این طرح که از سال ۱۳۹۸ با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع آغاز شده بود به علت ضعف پیمانکار و مشکلات فنی مدتی متوقف شد که با پیگیری به عمل آمده عملیات اجرایی تکمیل شده و  ظرف سه ماه آینده به طور کامل آماده بهره برداری خواهد بود.
وی هزینه اجرای این طرح را ۱۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) در چهار بخش مجزا، ۳۶ اتاق پزشک، داروخانه، آندوسکوپی، سنگ شکن و سالن آموزش مادران باردار طراحی شده است.
مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان به تکمیل ۲ بخش قلب و زنان در این بیمارستان  اشاره کرد و گفت: این بخش ها با مجموع ۶۴ تخت در طبقات همکف و طبقه یک بیمارستان با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال ساخته شده است و با نصب سیستم خنک کننده به طور صد درصد آماده بهره برداری است.
بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی امیرالمومنین (ع) اهواز یکی از بیمارستان های بزرگ تامین اجتماعی  در جنوب غرب کشور است که در زمان همه گیری بیماری کووید۱۹ نقش زیادی در پذیرش و درمان بیماران کرونایی داشت.

 
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today