ایسنا/ رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که محور هراز از فردا تا روز چهارشنبه مسدود می‌شود.

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد:  از ساعت ۸ صبح امروز جاده فهرج - شوره گز در استان کرمان به علت طوفان شن و کاهش میدان دید رانندگی موقتا مسدود شده است. اما در دیگر جاده‌های کشور تردد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
وی از انسداد محور هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت نیز خبر داد و گفت: این محور  از فردا یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه، به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل انجام عملیات عمرانی راه و کارگاه جاده‌ای، مسدود می‌شود و در این مدت تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌گیرد.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت جوی جاده‌ها نیز اظهارکرد:‌ وزش باد و گرد و خاک در برخی از محورهای استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان گزارش شده و این موضوع موجب کاهش دید در این محورها شده که لازم است رانندگان با دقت بیشتری مسیر خود را طی کنند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today