ایرنا/ فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 1000 مترمربع از اراضی دولتی به ارزش 5 میلیارد ریال در زاهدان خبر داد.

سرهنگ‌ غلامرضا سراوانی، فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، از رفع تصرف 1000 مترمربع از اراضی دولتی به ارزش 5 میلیارد ریال در زاهدان خبر داد و اظهار کرد: تعدادی از زمین خواران اخیرا در 1000 متر مربع از اراضی دولتی در محدوده منزل آب زاهدان اقدام به دیوار کشی کرده بودند که یگان حفاظت این اداره کل به منظور پیشگیری از تصرف اراضی تحت تملک در شهرستان با دستور قضایی اقدام به تخریب دیوار کشی‌های انجام شده و جلوگیری از ادامه ساخت و سازهای غیرمجاز کرد.
وی تاکید کرد: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان هم در سطح ادارات شهرستان‌ها و هم در ستاد این اداره‌ کل به صورت شبانه‌روزی و مستمر عرصه‌های دولتی را مورد رصد و پایش قرار می‌دهند تا به محض مشاهده هرگونه تخلف بر روی اراضی ملی با متخلفان برخورد قانونی کنند.
فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از همراهی و همدلی دستگاه قضا در رفع تصرف اراضی دولتی قدردانی کرد و گفت: از شهروندان گرامی درخواست داریم با مشاهده هرگونه زمین‌خواری مراتب را با شماره تلفن شبانه روزی ۱۶۵۶ به یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اطلاع دهند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today