موج/ رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته هیچ بیمار جدید کرونایی و نیز فوتی کرونایی در شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی نشد.

کوروش ساکی، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کاشان اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته هیچ بیمار جدید کرونایی و نیز فوتی کرونایی در شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل شناسایی نشد.

وی افزود: در حال حاضر در مجموع 5 بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان بستری هستند که هیچ موردی مربوط به کاشان نیست و 5 مورد مربوط به آران‌وبیدگل است.
وی ادامه داد: در این بازه زمانی، یک نفر از کل بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی 2 شهرستان آران‌وبیدگل بستری شدند که هیچ موردی مربوط به کاشان نیست و یک نفر مربوط به آران‌وبیدگل است.
کوروش ساکی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی در شهرستان کاشان و شهرستان آران‌وبیدگل ثبت نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در خصوص آمار واکسیناسیون بیان کرد: تاکنون درصد پوشش واکسن‌های کووید در سنین بالای 5 سال، در دز اول 77.53 درصد، دز دوم 70.73 و درصد پوشش واکسن‌های کووید در سنین بالای 18 سال و در دوز سوم 35.46 درصد بوده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today