ایرنا/ فرمانده پادگان امام رضا‌(ع) مراغه گفت: گروه ۱۱ توپخانه مراغه در بازدید اخیر فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی ستادکل نیروهای مسلح از یگان‌های مسلح آذربایجان‌شرقی و اردبیل به‌عنوان یگان نمونه نیروهای مسلح در شمال‌غرب کشور انتخاب شد.

سرهنگ ستاد حاتم سیفی، فرمانده پادگان امام رضا‌(ع) مراغه اظهار کرد: گروه ۱۱ توپخانه مراغه در بازدید اخیر فرمانده قرارگاه مهارت آموزی ستادکل نیروهای مسلح از یگان های مسلح آذربایجان شرقی و اردبیل به‌عنوان یگان نمونه نیروهای مسلح در شمال‌غرب کشور انتخاب شد.

وی افزود: این انتخاب براساس شاخص های ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان و در زمینه اجرای برنامه های مهارت آموزی کارکنان وظیفه انجام شده است.
وی ادامه داد: در این راستا، با حضور سردار کمندزاده، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح و نیز سردار کمالی، دستیار و مشاور عالی فرمانده این قرارگاه، از فرمانده و گروه ۱۱ توپخانه مراغه تجلیل شد.
وی اضافه کرد: این گروه توانسته است پیش از این نیز امسال در جشنواه حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یگان نمونه نیروهای مسلح کشور انتخاب شود.
وی بیان کرد: همچنین نیز فرمانده گروه ۱۱ توپخانه نیز در این جشنواره به عنوان فرمانده نمونه در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) ستاد کل نیروهای مسلح انتخاب شده است.
وی اظهار کرد: گروه ۱۱ توپخانه مراغه از جمله یگان‌های نمونه نیروی زمینی ارتش بوده و در سال‌های دفاع مقدس و نیز در سال‌های اخیر در صیانت از میهن اسلامی مجاهدت‌ها و رشادت‌های بسیاری داشته است.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today