ایرنا/ فرمانده انتظامی تکاب گفت: یک انبار احتکار موادغذایی شامل ۱۱ تن کالا از جمله 7 تن انواع برنج ایرانی و خارجی و 4 تن ماکارونی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ زین العابدین پشتیبان، فرمانده انتظامی تکاب اظهار کرد: یک انبار احتکار موادغذایی شامل ۱۱ تن کالا از جمله 7 تن انواع برنج ایرانی و خارجی و 4 تن ماکارونی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی افزود: این انبار کالاهای احتکاری در شهرک صنعتی تکاب واقع بود و ارزش موادغذایی کشف شده در آن 5 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی اظهار کرد: فرد متخلف این میزان کالا را به طور غیرقانونی احتکار و از عرضه آن به بازار خودداری کرده بود که با تلاش ماموران انتظامی پس از کشف انبار و ضبط کالاهای احتکار شده، متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی تکاب ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان پس از اطلاع از موضوع و شناسایی و اطمینان از صحت وجود این انبار کالای احتکار شده، بلافاصله وارد عمل شده و پیش از جابه‌جایی و انتقال آن، همه اقلام اساسی موجود در این انبار را ضبط کردند.
سرهنگ پشتیبان گفت: شهروندان وجود هرگونه احتکار کالاهای اساسی یا قاچاق اقلام مصرفی و موردنیاز خانوارها را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ سریع به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today